skip to Main Content

Zaplo půjčka

Rychlá půjčka před výplatou do 30.000 Kč
Rychlá půjčka Zaplo

Částka:
1.000 – 30.000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

RPSN od:
0 %

Zaplo půjčka: Recenze a vaše zkušenosti

Půjčka od společnosti Zaplo Finance je jedním z nejoblíbenějších nebankovních úvěrů na českém trhu. Jedná se o tzv. mikropůjčku neboli půjčku do výplaty, tedy rychlý krátkodobý úvěr, který si lze snadno a pohodlně sjednat z pohodí domova.

Základní informace o půjčce

Druh půjčky: Nebankovní
Výše půjčky: 1.000 – 30.000 Kč
První půjčka: do 16.000 Kč zdarma
Splatnost: od 7 do 30 dnů
Možnost prodloužení splatnosti: Ano (za poplatek)
Poplatek za vyřízení: 0 Kč
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 0 %
Délka vyřízení: do 15 minut
Způsob vyplacení: na účet
Registrační poplatek: Ano – 0,1 Kč
Půjčka bez registru: Ne
Půjčka bez doložení příjmů: Ano
Půjčka bez ručitele: Ano

Hlavním důvodem, proč je půjčka Zaplo atraktivní je to, že je napoprvé zcela zdarma. Využijte půjčku až 16 000 Kč bez úroků a poplatků na jeden měsíc!

Co byste měli vědět o Zaplo půjčce

Zaplo půjčka je typickou krátkodobou nebankovní půjčkou a jejím hlavním tahákem je to, že pro nové klienty je zadarmo. Pokud si ji berete poprvé, můžete si zvolit částku od 1.000 Kč až do 16.000 Kč a nebudou se vám účtovat žádné poplatky ani úroky. Od druhé půjčky už se úvěrový limit navyšuje, lze získat až 30 000 Kč. Délka splatnosti ale zůstává stále stejná, maximem je 30 dní.

Sjednání půjčky Zaplo je jednoduché a rychlé, vše se vyřizuje prostřednictvím internetových stránek www.zaplo.cz. Na nich si vyplníte krátký formulář a následně ještě musíte uhradit verifikační poplatek 0,10 Kč. V minulosti se půjčka Zaplo dala vyplatit i v hotovosti (v trafikách společnosti Geco,), momentálně ale lze úvěr získat pouze bezhotovostním bankovním převodem. Jednou z podmínek tedy je, že musíte mít vlastní bankovní účet.

Půjčka Zaplo je naprosto bezpečná, důkladně prověřená a spolehlivá. Patří mezí lídry na českém trhu s půjčkami a je oblíbená nejen díky první půjčce zdarma, ale i díky férovým podmínkám a snadnému vyřízení.

Výhody a nevýhody Zaplo půjčky

  • první půjčka je zdarma až do 16 000 Kč, bez úroků a bez poplatků
  • úvěr si jednoduše vyřídíte online – přes internet, nemusíte nikam chodit ani telefonovat
  • velmi rychle po odeslání žádosti dostanete rozhodnutí o půjčce, rychlá je i výplata peněz na účet
  • provozní doba společnosti Zaplo Finance je nejen ve všední dny, ale i během víkendů
  • půjčka je bezúčelová, nepotřebujete k ní mít žádnou zástavu ani ručitele
  • když budete potřebovat, můžete si splatnost půjčky prodloužit až o dalších 30 dní
  • půjčku už nelze získat v hotovosti, bez vlastního bankovního účtu se tak neobejdete

Postup získání půjčky

Sjednání úvěru Zaplo probíhá přes webové stránky. Není ale vůbec složité a zvládne ho úplně každý. Prvním krokem je nastavení parametrů půjčky na úvěrové kalkulačce, následuje vyplnění registračního formuláře, které vám zabere maximálně pár minut a ve finále ještě musíte odeslat ověřovací poplatek v symbolické výši 0,10 Kč.

Recenze na půjčku Zaplo

Nastavení Zaplo kalkulačky

Ze všeho nejdříve si musíte nastavit parametry vaší půjčky na úvěrové kalkulačce. To provedete jednoduše pomocí posuvníků – nejprve si nastavíte výši úvěru a následně délku splácení. U první půjčky je maximum 16 000 Kč a doporučujeme splatnost na 30 dní – tak či onak ji budete mít bezúročnou.

Nastavení Zaplo kalkulačky

Vše, co potřebujete k žádosti

K vyplnění žádosti toho moc potřebovat nebudete, stačí vám jen platný OP, mobilní telefon a e-mailová adresa. Pokud chcete, aby byla vaše žádost vyhodnocena co nejrychleji, můžete umožnit společnosti Zaplo přístup do vašeho internetového bankovnictví a vše se tak uspíší.

Vše co potřebujete k žádosti

Osobní údaje

Následuje vyplnění samotného formuláře. Nejdříve musíte uvést vaše základní osobní údaje, jako je křestní jméno, příjmení a číslo na mobil, dále pak rodné číslo a číslo občanského průkazu.

Vyplníte osobní údaje

Zaměstnání a finance

Pak vyplníte informace o vaší práci – uvedete zdroj příjmů (např. zaměstnanec, podnikatel, důchodce atd.), dále pak váš měsíční příjem a přibližné měsíční výdaje, počet členů vaší domácnosti a kolik z nich má pravidelný příjem.

Informace o vašich financích

Adresa a přístupové údaje

Dále musíte vyplnit adresu vašeho trvalého bydliště, druh bydlení (podnájem, vlastní dům, družstevní byt apod.), zapsat vaši mailovou adresu a nastavit si přihlašovací heslo pro váš účet na Zaplo.

Vaše adresa a přístupové údaje do Zaplo.cz

Dokončení registrace

Pak už jen odkliknete souhlasy s podmínkami a následuje identifikace a potvrzení žádosti. Nezbytnou podmínkou pro dokončení žádosti o půjčku je odeslání ověřovacího poplatku ve výši 0,10 Kč.

Časté dotazy

Jaké osobní doklady budu k vyřízení půjčky Zaplo potřebovat?

Jediný osobní doklad, který je požadován, je kopie vašeho občanského průkazu, žádné jiné doklady potřebovat nebudete.

Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl získat první půjčku zdarma?

Žádné speciální podmínky pro získání první půjčky zdarma nejsou, tzn. musíte být plnoletý a svéprávný, mít trvalý pobyt na území ČR a mít vlastní bankovní účet. Aby byla půjčka zdarma, musíte ji splatit ve stanoveném termínu, tedy nejpozději do 30 dní.

Dá se půjčka Zaplo vyplatit v i v hotovosti, nebo to jde jenom na účet?

Bohužel, i když to dříve šlo v trafikách GECO, tak v současné době už společnost Zaplo Finance hotovostní půjčky neposkytuje. Výplata je tak možná výhradně převodem na bankovní účet.

Proč se musí před schválením půjčky platit ověřovací poplatek?

Je to z toho důvodu, že Zaplo půjčuje peníze jen lidem, kteří mají vlastní bankovní účet. Verifikační poplatek se tak posílá proto, aby si poskytovatel ověřil, že číslo bankovního účtu je skutečně vaše tím si zároveň ověřil vaší identitu.

Mohu si splatnost úvěru prodloužit, když budu potřebovat?

Ano, když budete chtít, máte možnost si splatnost půjčky prodloužit až o 30 dní. Musíte ale nejdříve uhradit příslušný poplatek, podle toho, jak vysokou půjčku máte.

Jak dlouho bude trvat, než mi peníze přijdou na účet?

U Zaplo je výplata velmi rychlá, peníze se posílají již do 15 minut od schválení žádosti. Provozní doba Zaplo půjčky je navíc nejen ve všední dny, ale i o sobotách a nedělích, od rána do večera.

Jaké jsou u půjčky Zaplo úrokové sazby?

U první půjčky, která je do 16 000 Kč je úroková sazba nulová, stejně tak i roční procentní sazba nákladů je 0 %. U opakované půjčky už se roční úroková sazba pohybuje od 279,83 % p.a. u půjčky se splatností 30 dní až po 720 % u půjčky na týden. RPSN začíná na 1141,2 % u půjčky 30 000 Kč na 30 dní až po 84 590 % u nižších půjček na kratší dobu.

Budu pro schválení žádosti potřebovat nějakého ručitele nebo zástavu?

Ne, k vyřízení půjčky nepotřebujete mít žádného ručitele a ani nemusíte dávat žádnou věc do zástavy. Půjčka je navíc bezúčelová, takže nemusíte nijak dokládat, na co si ji berete.

Naše hodnocení Zaplo půjčky

Půjčka Zaplo je nesmírně oblíbená a vůbec se tomu nedivíme – i my ji hodnotíme jednoznačně pozitivně. Pochvalu si od nás zaslouží zejména nabídka první půjčky zdarma, kdy nemusíte platit žádné úroky ani poplatky – tuto půjčku si na rozdíl od řady konkurenčních můžete vzít až do 16 000 Kč. Kladně hodnotíme i webové stránky Zaplo půjčky nebo proces sjednání, který je jednoduchý a intuitivní, potěší také možnost prodloužení splatnosti o další měsíc. Naopak, co nemůžeme moc chválit, je úroková sazba u opakovaných půjček, která už je docela vysoká.

Vaše zkušenosti

Půjčku Zaplo bych určitě doporučil, možnost půjčit si až 16 000 Kč bezúročně je prostě super. Tahle půjčka mi moc pomohla, když jsem byl v tíživé finanční situaci – vše proběhlo rychle a bez komplikací. Za sebe jednoznačně doporučuji všem, kdo potřebují malý a rychlý krátkodobý úvěr.

S půjčkou jsem nesmírně spokojená, vytáhla mě z bryndy, když jsem se náhle ocitla bez peněz. Myslím si, že mezi nebankovními úvěry nemá Zaplo konkurenci.

Se Zaplo půjčkou mám skvělou zkušenost – bral jsem si ji asi před měsícem a už ji mám splacenou. Velmi se mi hodilo, že jsem našel půjčku, která je úplně bez úroků a oceňuji i rychlé vyřízení mojí žádosti. Půjčku všem doporučuji.

Back To Top