Aktuality

K nebankovním půjčkám poplatky nepatří

Vadí vám neustálé bankovní poplatky, které musíte platit? Spojují se s vedením bankovního a úvěrového účtu, s čerpáním půjčky, s mimořádnými splátkami a s mnoha dalšími detaily. Tyto poplatky jsou opravdu… Pokračovat »

Půjčte si do výplaty snadno a rychle

Jestliže vám scházejí peníze do výplaty, nemusíte omezovat svůj měsíční rozpočet. Využijte nebankovní půjčky, která se přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Věděli jste, že můžete požádat teď a peníze… Pokračovat »

Jakou zástavu využít k zajištění nemovitosti

Plánujete si sjednat hypoteční úvěr, ale nevíte, jaký majetek můžete použít jako zástavu? Výhodné je, že zastavovaná nemovitost nutně nemusí být ve vašem osobním vlastnictví, ale třeba i ve vlastnictví třetí… Pokračovat »

Co vše zahrnuje pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet je oblíbený finanční produkt, který si můžete sjednat ke spotřebitelskému či hypotečnímu úvěru. Jestliže máte obavy, že by se vám během splácení mohlo něco vážného přihodit… Pokračovat »

Aktuální výše úrokových sazeb

Výše úrokových sazeb se stále mění, a proto se vyplatí si jednou za čas připomenout, jak vysoké sazby aktuálně jsou. Nutně podotknout, že úrokové sazby jsou stále na svém poklesu, proto pokud si chcete… Pokračovat »