Půjčka před výplatou bez registru

Věděli jste, že se při schvalování žádosti o půjčku můžete obejít dokonce i bez nahlížení do registrů dlužníků? Ačkoliv v naší republice působí celkem čtyři tyto registry, ne všichni jejich služeb využívají. Pokud je půjčka poskytnuta bez nahlížení do registru, je její schválení okamžité a vy ji můžete pohodlně čerpat třeba i před výplatou. Nahlédněte do nabídky výhodných půjček a najděte si tu, která nejvíce odpovídá vašim představám.

Blesková půjčka

Kolik si půjčit před výplatou

Před výplatou si můžete půjčit libovolnou finanční částku. Měla by však pokrýt všechny vaše potřeby. Půjčky před výplatou jsou novým žadatelům často poskytovány do 5 000 Kč. Jako stálý klient finanční společnosti si už pak můžete půjčit i více. Výše půjčky před výplatou je individuální, jelikož závisí na tom, kolik si chcete půjčit a kolik poskytovatel nabídne.

Jestliže je půjčka do 5 000 Kč, její splatnost je téměř vždy jednorázová. To znamená, že od žádosti máte na vrácení peněz nejvýše 30 dní. U vyšších půjček může být splátek samozřejmě i více. Ještě než o půjčku požádáte, dobře si propočítejte, kolik přesně potřebujete. A také se přesvědčte, zda je možné půjčku i předčasně splatit, pokud by náhodou vaše výplata přišla na účet dříve, tak abyste neplatili zbytečné úroky navíc.

Neúčelová půjčka na cokoliv

Velkou výhodou půjčky před výplatou je, že peníze z ní můžete použít na cokoliv. Neúčelové využití finančních prostředků je u těchto půjček zcela běžné. Z peněz tak pokryjete své každodenní nákupy, výdaje za energie nebo i za různé služby, kterých využíváte. Peníze obdržíte na bankovní účet nebo v hotovosti a budou tak připraveny k vašemu okamžitému použití. Díky tomu, že se jedná o půjčku bez registru, tak její sjednání zabere jen několik minut.

Registry dlužníků v ČR

V ČR funguje několik registrů dlužníků. Jedná se o Solus, Centrální registr úvěrů, Bankovní registr klientských informací a Nebankovní registr klientských informací. Tyto registry využívají především banky a některé nebankovní finanční společnosti. Když se do registrů nahlíží, je vyřízení žádosti o půjčku složitější. Naštěstí mnoho finančních společností dnes spoléhá na individuální stanovení bonity svých klientů, pro které informace z registrů dlužníků vůbec nepoužívá.

Aktuální nabídka půjček před výplatou bez nahlížení do registru dlužníků

Zaplo.cz - Rychlá půjčka před výplatou na účet.
1 000 – 15 000 Kč
Splatnost 1 – 30 dní
Pluspujcka.cz - Rychlá půjčka před výplatou pro problémové klienty.
500 – 4 500 Kč
Splatnost 1 – 30 dní
Pujcka7.cz - Až 15 000 Kč bez ručitele ihned.
1 000 – 15 000 Kč
Splatnost 1 – 30 dní

Žádost, čerpání a splácení půjčky

Žádost o půjčku před výplatou se běžně podává online. Z pohodlí domova ji tedy vyřídíte během okamžiku. Stačí vám k ní pouze připojení k internetu, vlastní bankovní účet a mobilní telefon, na který vám přijde potvrzení, že vaše žádost byla schválena. Nejprve dostanete informaci o schválení půjčky a až poté bude vyplacena na váš účet, ze kterého ji k danému termínu splatíte zpět svému věřiteli. Splacení může být jednorázové nebo probíhá v pravidelných týdenních či měsíčních splátkách.