skip to Main Content

Půjčka do výplaty pro každého

Tento web je provozován ve spolupráci s Akutní půjčkou →

AkutníPůjčka.cz

Nejvýhodnější půjčky do výplaty 2022

Řešíte, kde sehnat peníze před výplatou? Ať už vás potkaly nečekané výdaje nebo pokles příjmu třeba kvůli neschopence, pomůže vám rychlá půjčka do výplaty. Vyberte si toho nejvýhodnějšího poskytovatele podle vašich potřeb.

PLUS Půjčka
500 až 8.000 Kč

PlusPůjčka

 • První půjčku získáte zcela zdarma
 • Peníze dostanete bez doložení příjmu
 • Negativní záznam v registru nemusí být překážkou
 • Schválení se dozvíte už do 5 minut
 • Okamžitá platba
Zaplo půjčka
1.000 až 30.000 Kč

Zaplo půjčka

 • První půjčka zdarma až do 16.000 Kč
 • Prodloužená splatnost až 12 měsíců
 • Možnost navýšení
 • Schválení za pár minut
 • Peníze ihned na účet
Creditstar Půjčka
1.000 až 25.000 Kč

Creditstar půjčka

 • Nejschvalovanější půjčka pro každého
 • Jde to i bez doložení příjmů
 • Splatnost až na 6 měsíců
 • Žádost vyřídíte online z domova
 • Převod peněz obratem
Půjčka CZ
1.000 až 2.500.000 Kč

Půjčka.cz

 • Výběr té nejvýhodnější varianty
 • Schválení i bez doložení příjmu
 • Možnost půjčky také bez registru
 • Rychlá žádost online
 • Půjčka na míru

Dostatečnou finanční rezervu má jen necelá polovina Čechů. Pokud nemáte kam sáhnout a potřebujete peníze ihned, vyřiďte si půjčku do výplaty online za pár minut.

Půjčka před výplatou přes mobil

Půjčka do výplaty

Ať už vám chodí pravidelná výplata od zaměstnavatele, nebo jste na sociálních dávkách, jedno máme všichni společné: před další výplatou už počítáme každou korunu. Zbývá tak akorát na nákup potravin a nebo natankování benzínu na cesty do práce. Co si ale počít, když se v takové chvíli třeba porouchá mrazák, onemocní domácí mazlíček nebo přijde faktura s doplatkem za elektřinu? Abyste nemuseli vyhodit zásoby jídla, utratit morče a platit zbytečné upomínky, potřebujete si někde půjčit.

Obracet se v takové situaci na rodinu nebo známé není zrovna příjemné. „Nemusí hned každý vědět, že jsem bez peněz,“ říkáte si. Neberte to jako nějaké osobní selhání, ve finanční tísni se může ocitnout kdokoliv prakticky ze dne na den. Když si chcete půjčit diskrétně, sjednejte si rychlou půjčku přes internet, kterou rychle zase splatíte.

Jak funguje půjčka do výplaty

Jako půjčka do výplaty se označuje krátkodobý úvěr, sjednávaný na dobu několika dnů či týdnů. O peníze si zažádáte jednoduše online, žádost je schválená obvykle už za pár minut a převod na účet proběhne ihned.

Typická je pro tyto půjčky krátká doba splatnosti. Peníze je třeba vrátit do 30 dnů (někteří poskytovatelé mají tuto lhůtu i delší), nebo si splatnost prodloužit. Při opakovaném prodlužování se dá úvěr splácet i několik měsíců po menších částkách, které tolik nezatíží váš rozpočet.

Půjčka před výplatou by měla fungovat jako rychlá finanční injekce, a abyste ji zvládli po výplatě bez potíží splatit, bývá její výše omezená. Horní hranice se liší podle jednotlivých poskytovatelů, obvyklý je limit do 10.000 Kč, někde se ale dá získat i částka do 30.000 Kč.

Peníze v hotovosti z rychlé půjčky

Půjčka do výplaty bez doložení příjmu

Pokud potřebujete půjčit jen menší částku a na krátkou dobu, většinou chcete mít peníze co nejrychleji na účtu. Aby bylo schválení rychlé, nebankovní společnosti po vás nebudou požadovat potvrzení o příjmu ani další doklady, jako je pracovní smlouva nebo daňové přiznání. Vyhnete se tak zbytečnému papírování a půjčku dostanete takzvaně na občanku.

Díky tomuto zjednodušení bývá poskytnuta rychlá půjčka každému, ať už je žadatel nezaměstnaný, žena na mateřské nebo třeba student. Jedinou podmínkou je plnoletost.

Krátkodobá půjčka bez registru

Půjčky do výplaty jsou specialitou nebankovních společností, které umí schválit úvěr rychle a s mírnějšími podmínkami, než by to dokázala banka. Nejen, že nemusíte dokládat výši příjmů, ale často není překážkou ani záznam v registru dlužníků.

Ačkoliv i nebankovní poskytovatel je ze zákona povinen do registru před schválením půjčky nahlédnout, neexistují závazná pravidla, podle kterých by měl vaši žádost zamítnout. Jednoduše tedy nemusí k záznamům v Solusu, BRKI a NRKI vůbec přihlížet. I jako problémový klient tedy získáte půjčku do výplaty bez registru ihned.

Peníze na účet i půjčka na ruku

I když dnes už většina lidí využívá bankovní účet, nemusíte mezi ně nutně patřit i vy. Výhodou půjčky na účet je hlavně rychlost převedení finančních prostředků. Banky dnes zpracovávají většinu převodů během několika málo minut, takže peníze budete mít na účtu v průměru do hodiny od podání online žádosti o půjčku.

Pokud ale bankovní účet nemáte, nebo nechcete, aby se příchozí peníze objevily ve výpisu, můžete zvolit půjčku v hotovosti. K vyzvednutí peněz poslouží buď nejbližší pobočka společnosti, u které si úvěr sjednáte, nebo některé z partnerských výdejních míst. Peníze tak na vás mohou čekat třeba na benzínce nebo v trafice.

Náš TIP: Potřebujete okamžitě peníze? Jsou zde pro vás půjčky ihned do 5 minut na účtu s vyřízením online.

Půjčka do výplaty bez omezení

Rychlá půjčka do výplaty, kterou si sjednáte online, je poskytovaná formou bezúčelového úvěru. To pro vás znamená, že si nemusíte dělat žádné starosti s dokládáním účelu, ke kterému jste půjčené peníze použili. Poskytovatel nepátrá ani po tom, jestli jste peníze skutečně nezbytně potřebovali, nebo jste si prostě jen chtěli něčím udělat radost.

Říkáte si, proč si brát půjčku, když by stačilo počkat do výplaty? Co třeba proto, že váš vysněný smartphone je zrovna tenhle týden ve slevě a po výplatě už nebude? Nebo najdete konečně dobré ojeté auto ve vaší cenové relaci, ale během pár dnů by mohlo být z nabídky pryč… Důvodů k využití rychlé půjčky existuje nekonečná řada.

Výhody půjčky do výplaty

 • žádost vyplníte online a bez zbytečného papírování
 • rychlé vyřízení půjčky se dá zvládnout i za pár minut
 • bez doložení příjmu a bez registru je rychlá půjčka do výplaty dostupná skutečně pro každého
 • krátká splatnost dělá z půjčky do výplaty rychlou finanční vzpruhu, kterou ale brzy splatíte, aniž byste dlouhodobě zatěžovali svůj rozpočet
 • půjčka je bezúčelová, takže nemusíte nijak dokládat, k čemu jste peníze použili

Časté dotazy

Jak rychle zažádat o půjčku do výplaty?

Vyberte si některého z prověřených licencovaných poskytovatelů a vyplňte online žádost o půjčku. Peníze pak budete mít na účtu za pár minut po schválení.

Dostanu půjčku do výplaty, i když nepracuji?

Ano, u těchto půjček poskytovatelé často nevyžadují žádné doložení příjmu. Schválení je díky tomu rychlejší a půjčka do výplaty je vhodná i pro osoby na úřadu práce nebo jiných sociálních dávkách.

Je půjčka dostupná i se záznamem v registru dlužníků?

Záleží na konkrétním poskytovateli, všeobecně však ano. Nebankovní společnosti jsou při stanovení podmínek pro schválení půjčky benevolentnější, než klasické banky.

Co když nestihnu půjčku splatit včas?

Když nezvládnete celou půjčenou částku vrátit hned po výplatě (nebo do 30 dnů od sjednání, jak bývá nastavena nejčastější délka splatnosti půjčky), nemusíte si zoufat. Stačí kontaktovat poskytovatele se žádostí o prodloužení splatnosti. Zaplatíte za to sice nějakou korunu navíc, ale můžete si půjčku rozložit do několika menších splátek a snáze ji zvládnete doplatit.

Kdy dostanu rychlou půjčku?

Průměrně do hodiny od vyplnění žádosti budete mít peníze na účtu. Samotné schválení probíhá často už do pěti minut a následuje okamžitý převod, který pak jen musí zpracovat banka, u které máte osobní účet. Zažádat o rychlou půjčku můžete, i když jste na úřadu práce, na mateřské nebo z jiného důvodu nemůžete doložit uznatelný příjem.

Back To Top