K nebankovním půjčkám poplatky nepatří

Vadí vám neustálé bankovní poplatky, které musíte platit? Spojují se s vedením bankovního a úvěrového účtu, s čerpáním půjčky, s mimořádnými splátkami a s mnoha dalšími detaily. Tyto poplatky jsou opravdu zbytečné. Jakoby přece nestačilo, že máte platit poměrně vysoký úrok. Půjčky bez poplatku ale dnes rozhodně nejsou raritou. Existují banky, u kterých je platit nemusíte. Na trhu působí také prověřené nebankovní společnosti, u nichž půjčky bez poplatku najdete.

Dejte si pozor na vysoké poplatky

Žádné poplatky byste rozhodně neměli platit před čerpáním své půjčky. Její vyřízení by tedy určitě mělo být zdarma. Nebudete přece platit značnou sumu za vyřízení půjčky, když ji jinde můžete mít zdarma a navíc když nevíte, zda půjčku opravdu dostanete. Nikdy nemáte 100% jistotu. Půjčky s vysokými poplatky působí neseriózně a doporučujeme vám si je v diskuzích na internetu pečlivě prověřit. Půjčky bez poplatku na rozdíl od nich zahrnují jen minimální poplatky za speciální (nadstandardní) služby, které nevyužijí všichni klienti.

Spolehlivé inzerce půjček

Na internetu působí také inzerce půjček, ve kterých najdete tipy na zajímavé a osvědčené půjčky, které rozhodně stojí za požádání. Zahrnuje půjčky například od finančních společností Home Credit, Profi Credit, Provident nebo třeba Ferratum. Tyto společnosti působí na trhu již nějaký pátek, spousta lidí využila jejich služeb a vy tak budete mít jistotu, že se s půjčkou jen tak nespálíte. Kvalitní inzerce půjček přináší kompletní přehled o půjčkách, které jsou aktuálně na trhu.

Jde to i bez poplatku 1 Kč

Mezi časté poplatky u nebankovních půjček patří poplatek 1 Kč, který se využívá k ověření bankovního účtu. I bez tohoto poplatku se však mnohdy obejdete. Můžete si být jisti, že vyřízení půjčky bude mnohem rychlejší a pohodlnější. Výhodné půjčky bez poplatku můžete prostřednictvím inzerce půjček využít ještě dnes. Peníze si necháte poslat v hotovosti nebo převést na bankovní účet.